Kas čia? Šio puslapio pagalba gali išsaugoti įrašą tolimesniam naudojimui, arba parodyti savo draugams per socialinius tinklus. Pranešimą apie įrašą galima nusiųsti ir el. paštu.

Kur norite publikuoti?

Nusiųsk draugui el. paštu

E-mail It
2015-07-20

TJA KVIEČIA Į STOVYKLĄ ANTALIEPTĖJE!

Publikuota: Renginiai

Šiais metais kasmetinė TJA stovykla pirmą kartą vyks Antalieptėje - erdvėje, kurioje kadaise veikė vienuolyno pirtis, bendrabutis, muziejus ir kultūros namai, o šiandien atnaujinamas pastatas tampa jaunimo ir neformalaus ugdymo centru. Rezervuok antrąjį rugpjūčio savaitgalį ir dalyvauk atrankoje į stovyklą!

Stovyklos metu dalyviai turės galimybę susipažinti su saugios erdvės kūrimo (angl. safe space) principais bei kur tokių erdvių galima rasti Lietuvoje, sužinoti apie TRANS*spektrą bei socialinės lyties įvairovę, savirefleksijos pagalba įsigilinti į savo seksualumą ir geriau suprasti savo, LGBT asmens ar LGBT sąjungininko (angl. ally)identitetą

Stovykloje Tavęs laukia smagi ir veikti nusiteikusi komanda, maitinimas, naujų žinių bagažas bei prasmingas laisvalaikis. Jei nori pasidalinti savo mintimis su bendraminčiais ir smagiai bei turiningai praleisti laiką, kviečiame iki š.m. liepos 26 d. užpildyti žemiau pateiktą elektroninę paraišką. Atrinktus dalyvius informuosime liepos 31 d.

Stovykla vyks 2015 m. rugpjūčio 7 - 9 d. Antalieptėje, Zarasų rajone, kviečia Tave joje dalyvauti!

Dalyvio anketą rasi čia —> https://goo.gl/ocfLRU

Sėkmės ir iki pasimatymo!

Emilis ir Judita, TJA savanorių komandos nariai

*Stovykla nemokama. Dalyvių skaičius ribotas.

Patiko (0)


Atgal į: TJA KVIEČIA Į STOVYKLĄ ANTALIEPTĖJE!