Draugiška ir saugi Lietuva LGBT +

TJA dalyvavo įvairių šeimų šventėje

parašė: Trans* patirtys Lietuvoje · 2014-05-18 · Nėra komentarų

VISŲ ŠEIMŲ DIENA’ 2014

2014 m. gegužės 8‒10 dienomis Vilniuje Įvairovės ir edukacijos namų komanda surengė įvairaus formato renginius, skirtus VISŲ ŠEIMŲ DIENAI. Dalyvių laukė ir šventinis atidarymas su Švedijos ambasadorės Cecilios Ruthström-Ruin pasveikinimu, spaudos konferencija su žmogaus teisių aktyvistais, teisinis seminaras advokatams, ir vizualinė kampanija „Šeimos yra įvairios“ bei kelionė-pasaka „Spalvotos gatvės“, skirta įvairioms šeimoms ir žmonėms.

Visos šeimos ir poros turi būti gerbiamos ir vertinamos be išankstinių nuostatų dėl jų tautybės, lyties ar šeimos struktūros. Visuomenė turi suprasti, kad šeima ne visada paremta genetiniais ar kraujo ryšiais, bet emociniais saitais, pasitikėjimu, ir visų svarbiausia – atsakomybe už kiekvieną šeimos narį, ‒ akcentavo šventės organizatoriai.

Plačiau: http://ivairiseima.lt/seimu-ivairove/svente-kupina-spalvu-juoko-pasaku-ir-pagarbos-vienas-kitam/

IN ENGLISH:

On May 8–10 2014, the team of the House of Diversity and Education organised various events in Vilnius to mark the International Family Equality day in Lithuania. This year day turned into days proposing various activities: IFED opening led by welcoming speech given by Ambassador of Sweden Cecilia Ruthström-Ruin, followed by a press conference with human rights activists, a legal seminar for lawyers on “Rights to Move for LGBT families in Europe”, on Thursday, a visual campaign “Families are Diverse” on Friday and fairy tale - adventure “Colourful streets” involving all kind sof families and kids –on Saturday. All families are equal and important!

Patiko (0)

Rodyk draugams

Kategorijos: LGBT+ asmenims palankios aplinkos skatinimo kampanija · Renginiai0 komentarų ↓

  • Dar nėra komentarų. Būk pirmas!.

Jūs turite būti prisijungęs , jei nrote komentuoti..